Noworodki

Na sesję z Noworodkiem zapraszam Dzieci w pierwszym miesiącu życia. Nie ukrywam , że specyfika tej fotografii ściśle wiąże się z wiekiem Maleństwa. Najlepszy moment na uchwycenie niepowtarzalnego piękna Noworodka to okres między 6 a 14 dniem życia. Wtedy też Dzidziuś głęboko zasypia, jego ciało jest wciąż bardzo plastyczne . Sesja przebiega wówczas sprawniej, a fotograf ma możliwość ułożenia Maluszka w ciekawych pozycjach. Najpiękniejsze zdjęcia powstają podczas głębokiego snu Maluszka. Dlatego też ważne jest ,aby w miarę możliwości mama szybko zdecydowała się na taką sesję. Zachęcam do skontaktowania się ze mną jeszcze przed rozwiązaniem.

To daje możliwość spokojnego spotkania się i omówienia sesji, Waszych oczekiwań i moich propozycji.

Sesja dla Noworodka może odbyć się u mnie ,bądź u Państwa w domu, dokąd mogę dotrzeć z moim mini -studio. Jeśli pogoda sprzyja ,a Rodzice wyrażą taką chęć, sesja może odbyć się w plenerze. Dodam, że staram się zapewnić takie warunki ,aby Maluszek i Rodzice czuli się komfortowo. Dla Waszego Maleństwa przygotowałam wiele rekwizytów, pokłady cierpliwości i czułości oraz tyle czasu, ile trzeba.

Sesja może trwać kilka godzin, bo jej przebieg jest podyktowany aktywnością Dziecka. Jest więc czas na przewinięcie, nakarmienie i ukołysanie Maleństwa. No, i oczywiście -na zdjęcia…