O mnie

Witam! Jeśli znaleźli się Państwo na tej stronie, to prawdopodobnie szukacie kogoś, kto utrwali pierwsze momenty życia Waszego Maleństwa.

Spróbuję Państwa przekonać, że trafiliście pod dobry adres …. : )

Nazywam się Weronika Swakoń. Z wykształcenia i z zamiłowania jestem nauczycielem, pracującym w przedszkolu. Lata pracy z najmłodszymi dziećmi pozwoliły mi zdobyć doświadczenie , które bardzo przydaje mi się podczas sesji z Maluszkami. Jestem też mamą trójki pociech co – uważam -w znacznym stopniu ułatwia mi kontakt z dziećmi.

Fotografia zawsze gdzieś przewijała się przez moje życie, ale od jakiegoś czasu jest moją pasją, którą chcę podzielić się z Państwem. Nie ukrywam ,że fotografowanie najmłodszych dzieci jest szczególnie bliskie mojemu sercu. O tej dziedzinie fotografii mogą Państwo przeczytać więcej w zakładce NOWORODKI.

Jako mama wiem, że czas płynie nieubłagalnie i mnóstwo pięknych chwil umyka nam niepostrzeżenie. Dzieci dorastają o wiele za szybko… ; ) Dlatego pragnę dla Was ,”Drodzy Rodzice”, zatrzymać w kadrze te niepowtarzalne obrazy. Mam nadzieję, że staną się one dla Was i Waszych Pociech cudowną pamiątką, do której ze wzruszeniem będziecie wracać po latach. Mam też cichą nadzieję, że nasze spotkanie będzie dla Was dobrą zabawą i wspaniałą przygodą. Zdaję sobie sprawę z tego ,że obdarzając mnie zaufaniem, powierzacie Państwo w moje ręce nieraz kilkudniowe Skarby.

Postaram się ,abyście nie żałowali Waszej decyzji. Zdjęcia Waszego Okruszka będą wyjątkowe… : )

Dziękuję z całego serca Asi Kuli za to ,że jako pierwsza uwierzyła w moje umiejętności i dopingowała mnie do utworzenia tej strony : )